Untitled Page

"במקום בו ציפיות פוגשות מציאות, נמצא לקוח"

קבוצת "גשר" הוקמה בשנת 1995 על-ידי דן פינקלשטין. פעילות הקבוצה מושתתת על שלוש זרועות פעילות סביב עולם הביטוח, שבמרכזן נמצא סוכן הביטוח. "התמחותנו בפעילות מתוך נקודת המבט של הסוכן יצרה תשתית נפלאה, של הרמוניה בין המציאות לבין חזונו של הסוכן. בדרך זו הבשילה פעילותנו להתמחות בשיתופי פעולה בענף הביטוח, ולראיה: מעל 360 סוכני ביטוח פעילים במסגרותינו המגוונות", מסביר הבעלים והמנכ"ל, דן פינקלשטין.

 

"העמקנו בנושא ולמדנו לתת מענה לרצונותיו האמיתיים של הסוכן: לאפשר לו להמשיך ללא שינוי, להיענות לבקשותיו למכור, להתמזג או לרכוש. הסוד טמון באופי הפעילות הייחודי שלנו, אשר משלים ומחבר את יתרונותיו ואת מאווייו של סוכן הביטוח, כפי שהם באים לידי ביטוי בראייתו האינדיבידואלית.

 

"מערכת הכלים אשר אנו מציעים כוללת השקעה בפיתוח עסקי, בפעילות הסוכן במינוף הגבוה בשוק, טיפול כולל מא' ועד ת' בעסקאות רכישה של תיקי ביטוח, באיתור סוכני ביטוח המעוניינים לשתף פעולה ברכישה משותפת של תיקי ביטוח ועוד".

 

 • ?כיצד היית מגדיר את סגנון הניהול שלכם

" הניהול מתרכז בתהליכי עבודה חוצי ארגון, בהעצמת כוח האדם במידע ובמגוון יכולות, תוך שימור סביבת עבודה חמה ומאתגרת, המאפשרת לכל סוכן לצמוח ולגדול בהתאם ליכולותיו".

 

 • ?איך מגדירים אותך לדעתך עובדי החברה והסוכנים

מדליק את האור להגשמה.

 

 • ?מהו אופי החברה שלכם

"האופי שלנו משפחתי. גם העובדים וגם הסוכנים מרגישים אצלנו בבית. וכמו במשפחה, כולנו מחויבים להשגת התוצאה שהוגדרה בפנינו ופועלים לשם כך כאיש אחד".

 

 • ?האם יש לכם מדיניות של שירות הלקוח

"בוודאי. אנחנו דוגלים במוטו ברור: 'במקום בו ציפיות פוגשות מציאות, נמצא לקוח'. הלקוחות צריכים לקבל את השירות המעולה ביותר שביכולתנו לספק".

 

 • ?כיצד לדעתך אתם נתפסים בקרב ציבור הלקוחות

"חושבים עלינו שאנחנו יצירתיים, פורצי דרך, דינמיים, החלטיים, בטוחים בעצמנו. אנחנו פועלים במהירות רבה וביעילות, וגם בזכות כך משיגים תוצאות רצויות".

 

 • ?מה היא ההצלחה הגדולה ביותר שלכם

"בעיניי, המגמה שלנו לפיה אנחנו אף פעם לא שוקטים על השמרים ונמצאים תמיד בראש החץ כדי להציע ללקוחותינו את הכלים המתקדמים ביותר, מובילה אותנו להצלחה. בשנת 1995 הבאנו לשוק הביטוח את בניית הריידרים המודלרית, אשר יצרה מהפכה ביכולות סוכן הביטוח ואפשרה לכל סוכן לבנות את רמת השירות עבור לקוחותיו, תוך כדי העמקת מקורות הרווח לסוכנות. פעילות זו בנתה עבורנו תשתית שירותית מהמתקדמות בארץ. בשנת 2001 שוב הובלנו מהפכה, כאשר הבאנו לשוק את יכולת הסינרגיה שלנו בשילובי מוצרים וביצירת קולקטיב ביטוחי צד ג' מושלם, שכלל את מרכיבי הריידרים. מוצר זה כבש את השוק ונחשב למוביל בתחומו עד עצם היום הזה. בשנת 2004 הכרזנו על חזון הפעילות שלנו: בניית חוזקות בין סוכני הביטוח. בדרך זו אנו רואים את חזונו של כל אחד ואחד חובר לחזוננו ויוצר לכולנו תועלת משותפת".

 

 • ?מהי מדיניות ההתרחבות והגידול שאתה רואה כנכונה ביותר עבורכם

"חד- משמעית: ההשקעה בסוכנים. תפירת החליפה, פרישה של הסוכן כפי שרק הסוכן מכיר בהתאם למחשבותיו ולרצונותיו של כל סוכן באשר הוא, כי אנו מבינים היטב את התהליך ואת הדרך להשגת היעדים. במרכז הפעילות שלנו - איתור סוכני ביטוח מתאימים לרכישה משותפת".

 

 • ?איך תדעו מיהו שותף ראוי

"אצלנו מאמינים, שאדם מושלם הוא אדם המשלים עם חסרונותיו. לכן, אנחנו בונים על היתרונות. ההרמוניה בצביעת הקשר עם 'גשר' היא שאיפתנו".

 

 • ?את מי מהמתחרים שלך תזמין לכוס קפה ולשיחה ידידותית

"את כולם. עם חלקם גם הייתי ממשיך למסעדה".

 

 • ?איך יראה לדעתך שוק הביטוח בעשור הבא

"העתיד צועד באופן בטוח לקראת סוכנויות וסוכנים חזקים יותר, גדולים יותר וממוחשבים יותר".

 

 • ?מי המודל שלך לחיקוי בתחום העסקי

"וורן באפט. הוא אלוף עסקי שיודע לזהות את הפוטנציאל ואת החלום מתוך הבנה והיגיון".

 

 • ?מה משפיע על דרכך המקצועית

"קשה לי להצביע על אדם מסוים שמשפיע עליי מבחינה מקצועית. החיים הם אוסף של השפעות שמתחברות למחשבות. מניין המפגשים יוצר עבורי ביצועים נפלאים ומשפיע עליי להיות טוב יותר במה שאני עושה". "פעילות האיתור של סוכני האשכול שלנו הינה המשימה חשובה ביותר עבורנו בבניית התשתית המערכתית. אשמח להכיר כל סוכן, אשר מעוניין לרכוש עימנו תיקי סוכנים", אומר דן פינקלשטין ומתכוון לכל מילה.

 

מעניין?